30 marca 2020

zdrofit_cover_akademia_pko_170316

WARSZAWA

KURSY NA INSTRUKTORA FITNESS, INSTRUKTORA PILATES I TRENERA PERSONALNEGO:
KURS NA TRENERA PERSONALNEGO (WEEKENDOWY) 18.04.2020 – 20.06.2020
KURS NA TRENERA PERSONALNEGO (INTENSYWNY, WAKCYJNY) 06.07.2020 – 24.07.2020

SZKOLENIA I WARSZTATY DOKSZTAŁCAJĄCE:
18.04.2020 CROSS MOBILITY (SZKOLENIE) – FILIP DĘBNIAK
19.04.2020 PLECY BEZ BÓLU (WARSZTAT DLA KLIENTÓW)
19.04.2020 TBC FLOOR – CHOREOGRAFICZNE ZAJĘCIA WZMACNIAJĄCE (WARSZTAT) – KATARZYNA ZAKLIKOWSKA
24.04.2020 PILATES (WARSZTAT) – PATRYK TOMASZEWSKI
25.04.2020  FAT BURNING STEP (WARSZTAT) – DOROTA ŚWIĘĆKOWSKA
25.04.2020 STRETCHING W ZAJĘCIACH FITNESS (SZKOLENIE) – ELŻBIETA FURMAN
25.04.2020 KETTLEBELL HARDSTYLE LEVEL 2 – TECHNIKI ZAAWANSOWANE (SZKOLENIE) – PAWEŁ TARKOWSKI
26.04.2020 TECHNIKI POWIĘZIOWE (SZKOLENIE) – ELŻBIETA FURMAN
00.04.2020 WARSZTATY ROZWOJU RUCHOWEGO I SENSORYCZNEGO NIEMOWLAKÓW (WARSZTAT) – KATARZYNA SEMPOLSKA
09.05.2020 ROWING – POPRAWNA TECHNIKA WIOSŁOWANIA (SZKOLENIE) – PIOTR TREPKA
09.05.2020 TBC STEP – CHOREOGRAFICZNE ZAJĘCIA WZMACNIAJĄCE (WARSZTAT) – KATARZYNA ZAKLIKOWSKA
10.05.2020 DANCE (WARSZTAT) – KATARZYNA ZAKLIKOWSKA
16.05.2020 POWER BAR (SZKOLENIE) – TOMASZ KOSTRO
16.05.2020 PRAKTYCZNA FIZJOLOGIA WYSIŁKU FIZYCZNEGO DLA TRENERÓW I INSTRUKTORÓW (SZKOLENIE) – KATARZYNA SEMPOLSKA
17.05.2020  FAT BURNING FLOOR (WARSZTAT) – DOROTA ŚWIĘĆKOWSKA
23.05.2020 AKTYWNY SENIOR (SZKOLENIE) – EWA NIEDZIELSKA
23-24.05.2020  STEP 2 (SZKOLENIE) – TOMASZ KOSTRO
24.05.2020 JOGA W CIĄŻY (SZKOLENIE) – KAMILA KARPIŃSKA
24.05.2020 GYMFIT – TBC ZE SZTANGĄ (WARSZTAT) – KATARZYNA ZAKLIKOWSKA
24.05.2020 POZYCJA SIEDZĄCA (WARSZTAT DLA KLIENTÓW) – EWA NIEDZIELSKA
29.05.2020 STEP FUNKCJONALNY (WARSZTAT) – PATRYK TOMASZEWSKI
30.05.2020 TRENING PO PORODZIE (SZKOLENIE) – KATARZYNA ZAKLIKOWSKA
31.05.2020  CROSS WEIGHTLIFTING (SZKOLENIE) – MONIKA OLSZEWSKA
06.06.2020 PILATES ZE SPRZĘTEM (WARSZTAT) – PATRYK TOMASZEWSKI
06.06.2020 TOTAL BODY CHOREOGRAPHY (WARSZTAT) – BARTEK KRYNICKI
06-07.06.2020 PROFILAKTYKA KOLANA (SZKOLENIE) – JAKUB WOJTASZEK / DANIEL BURDZY
13.06.2020 POWER BAR (SZKOLENIE) – TOMASZ KOSTRO
13.06.2020 AKTYWNIE W CIĄŻY (SZKOLENIE) – KATARZYNA SEMPOLSKA
19.06.2020 WZMACNIANIE ZE SPRZĘTEM (WARSZTAT) – PATRYK TOMASZEWSKI
20.06.2020 CROSS TRAINING (SZKOLENIE) – FILIP DĘBNIAK
21.06.2020 DOENERGETYZUJ CIAŁO I UMYSŁ Z JOGĄ (WARSZTAT POGŁĘBIONEJ PRAKTYKI DLA KLIENTÓW) – JOANNA TOBOLSKA
21.06.2020 FAT BURNING FLOOR (WARSZTAT) – KATARZYNA ZAKLIKOWSKA
27.06.2020 TRENING DNA MIEDNICY (SZKOLENIE) – ELŻBIETA FURMAN
27.06.2020 KETTLEBELL HARDSTYLE LEVEL 1 (SZKOLENIE) – PAWEŁ TARKOWSKI
28.06.2020 ROZEJŚCIE MIĘŚNIA PROSTEGO BRZUCHA (DRA) (SZKOLENIE) – ELŻBIETA FURMAN
28.06.2020 FIT BALL & EASY BALL (WARSZTAT) – PATRYK TOMASZEWSKI
28.06.2020 DANCE (SZKOLENIE) – DOROTA ŚWIĘĆKOWSKA
03.07.2020 INSPIRACJE DO ZAJĘĆ MENTALNYCH (WARSZTAT) – PATRYK TOMASZEWSKI
11.07.2020 CROSS MOBILITY (SZKOLENIE) – FILIP DĘBNIAK
25.07.2020  CROSS WEIGHTLIFTING (SZKOLENIE) – MONIKA OLSZEWSKA
29.08.2020  KSZTAŁTOWANIE SYLWETKI (SZKOLENIE) – AGNIESZKA NIEDOBYLSKA

GDAŃSK
11.04.2020 STEP (WARSZTAT) – ROBERT CHUDZIŃSKI
25.04.2020 AKTYWNY SENIOR (SZKOLENIE) – EWA NIEDZIELSKA
10.05.2020 MOBILITY (SZKOLENIE) – KAROLINA GEŁDON
16.05.2020 WZMACNIANIE ZE SPRZĘTEM (SZKOLENIE) – AGNIESZKA ZABROCKA
17.05.2020 POWER BAR (SZKOLENIE) – TOMASZ KOSTRO
17.05.2020 MOBILITY (SZKOLENIE) – KAROLINA GEŁDON
23.05.2020 TRENING DNA MIEDNICY (SZKOLENIE) – ELŻBIETA FURMAN
30-31.05.2020 ZDROWY KRĘGOSŁUP W ZAJĘCIACH FITNESS (SZKOLENIE) – ELŻBIETA FURMAN 
06.06.2020 PILATES ZE SPRZĘTEM (SZKOLENIE) – AGNIESZKA ZABROCKA
13.06.2020 DANCE (WARSZTAT) – ROBERT CHUDZIŃSKI
28.06.2020 STRETCHING (SZKOLENIE) – KAROLINE GEŁDON
04.07.2020 WZMACNIANIE ZE SPRZĘTEM (SZKOLENIE) – AGNIESZKA ZABROCKA

PŁOCK
05.04.2020 AKTYWNY SENIOR (SZKOLENIE) – EWA NIEDZIELSKA