Ładowanie Wydarzenia
01
stycznia

WARSZTAT TOTAL BODY CHOREOGRAPHY

1 stycznia 2100 12:00 - 18:00200zł

Chcesz uczestniczyć w szkoleniu?

Zapisz mnie

Warsztat Total Body Choreography jest przeznaczony dla instruktorów zajęć grupowych i entuzjastów zajęć wzmacniających i kondycyjnych. Połączenie prostych ćwiczeń (przysiady, wykroki, podpory), niekonwencjonalne ustawienie i wykorzystanie sprzętu na Sali fitness pozwoli zbudować ciekawą lekcję wzmacniającą.

Podczas warsztatu Total Body Choreography nauczysz się, jak łączyć proste ćwiczenia i tworzyć z nich ciekawe choreografie zarówno na podłodze jak i z wykorzystaniem stepu.

Warsztat obejmuje dwie lekcje pokazowe wraz z omówieniem:

  • Podłoga
  • Step

Sprzęt wykorzystywany podczas warsztatu:

  • Ekspandery
  • Hantle
  • Talerze
  • Stepy

WARSZTAT POPROWADZI: BARTŁOMIEJ KRYNICKI
Prezenter i szkoleniowiec w branży Fitness, autor wielu artykułów w tej dziedzinie. Spod jego ręki wyszło już ponad 1000 instruktorów. Od urodzenia ruch, trening to jego sposób na życie. Chęć dzielenia się swoją wiedzą, doświadczeniem i radością życia spowodował, że został trenerem Fitness. Jak mówi ma wiele satysfakcji, kiedy ludzie dzięki niemu zmieniają swój sposób na życie i stają się aktywni, kreatywni, zdrowsi, bardziej uśmiechnięci i zrelaksowani. Master trener Fitness University jednej z wiodących szkół fitness w Polsce, trener Kadry Narodowej Juniorów w skokach do wody, Wykładowca Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

Szczegóły

Data: 1 stycznia
Czas: 12:00 - 18:00
Koszt: 200zł
Strona internetowa: http://www.akademiazdrofit.pl

Miejsce

Nazwa Lokalizacji: Zdrofit Stegny 2a
Adres: ul. Mangalia 2a
Warszawa, 02-758 Polska

Organizator

Nazwa Organizatora: AKADEMIA ZDROFIT
Telefon: 794 777 105
Email:
Strona internetowa: www.akademiazdrofit.pl