Ładowanie Wydarzenia
01
stycznia

POKONAJ STRES

1 stycznia 2100 16:00 - 19:0060zł

Chcesz uczestniczyć w szkoleniu?

Zapisz mnie

Warsztat skierowany do osób, które szukają skutecznych metod na niwelowanie skutków stresu.
Umiejętność relaksowania ciała i umysłu jest niezbędna do regeneracji organizmu. Tymczasem tempo życia sprawia, że często nie umiemy znaleźć czasu na wyciszenie i nie wiemy jak sobie pomóc.
Znajdź czas dla siebie i zadbaj o swój spokój.

Przyłącz się i poznaj:
– ćwiczenia oddechowe wyciszające organizm i dodające energii,
– pozycje jogi powięziowej, uwalniającej napięcia z ciała,
– zasady treningu głębokiej relaksacji metodą Jacobsona,
– dobre nawyki, które pomogą Ci radzić sobie ze stresem i niwelować jego skutki.

Podczas warsztatów zostanie zaprezentowany mechanizm powstawania stresu i opisane objawy, których często nie wiążemy ze stresem. Uczestnicy wypróbują różne techniki relaksacji. Będziemy uwalniać napięcie z ciała za pomocą rozluźniania powięzi. Wyciszymy także umysł dzięki relaksującym technikom oddechowym i prowadzonej relaksacji.

Cena warsztatu: 60zł
Czas trwania: 3h
Miejsce: ONLINE

PROWADZĄCA: KAMILA KARPIŃSKA
Nauczyciela jogi, psycholog i trenerka rozwoju osobistego. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego i SWPS. Pomaga innym holistycznie pracować ze swoim ciałem i umysłem ponieważ wierzy, że człowiek jest całością. Uczy tego, co sama doświadczyłam. Jej pasją jest terapia jogą, joga regeneracyjna i praca z osobami, które wymagają szczególnej troski. Prowadzi bloga poświęconego relaksacji i panowania nad stresem : www.streso-terapia.pl. Praktykuje jogę od 15 lat, od 6 lat uczy. Czerpie głównie z tradycji wg. B.K.S Iyengara. W trakcie pobytu w Indiach spędziła czas na intensywnym kursie w Himalayan Iyengar Yoga Centre. Lubi również korzystać w innych metod pracy z ciałem i szkół jogi. Jest także dyplomowaną nauczycielką RYT 200 Yoga Alliance Hatha Yogi, Yin Yogi, Asthanga Vinyasy oraz Aerial Swing. Dodatkowo – Instruktorką Rekreacji Ruchowej MSiT, z doświadczeniem w pracy w USA i w Szwecji.

Szczegóły

Data: 1 stycznia
Czas: 16:00 - 19:00
Koszt: 60zł
Wydarzenie Category:

Miejsce

Nazwa Lokalizacji: ONLINE

Organizator

Nazwa Organizatora: AKADEMIA ZDROFIT
Telefon: 570 790 850
Email:
Strona internetowa: www.akademiazdrofit.pl