Ładowanie Wydarzenia
01
stycznia

FIT BALL, CZYLI DUŻA PIŁKA DLA ZDROWIA I JEJ ZALETY

1 stycznia 2100 09:00 - 12:0060zł

Chcesz uczestniczyć w szkoleniu?

Zapisz mnie

Zapraszamy na warsztat „FIT BALL, CZYLI DUŻA PIŁKA I JEJ ZALETY” skierowany do osób, chcą poznać jak wykorzystać dużą piłkę do ćwiczeń w domu, pracy przed komputerem, do odciążania kręgosłupa i aktywnego siedzenia. 

Przyłącz się by:
– poznać podstawowe ćwiczenia,
– zrozumieć istotę treningu z dużą piłką i bezpiecznego progresu,
– nauczyć się ćwiczyć skuteczne i świadomie, by osiągnąć swój cel.

Cena warsztatu: 60zł
Czas trwania: 3h
Miejsce: ONLINE

PROWADZĄCY: PATRYK TOMASZEWSKI
Magister Politologii, Fotograf z tytułem fototechnika, w dzieciństwie tańczył style nowoczesne, ze sportem bliżej związany od 2011 roku. Obecnie instruktor zajęć grupowych, trener personalny, nauczyciel jogi i pilatesu, międzynarodowy prezenter fitness, jeden z głównych szkoleniowców i master trenerów Akademii Zdrofit. Współpracuje również ze szkołami na Ukrainie, Litwie czy w Japonii. Uczestnik licznych szkoleń i kursów z zakresu zajęć grupowych, treningów indywidualnych, funkcjonalnych, prozdrowotnych, kursów anatomii, dietetyki itd.
Właściciel firmy „Sport&Photography Patryk Tomaszewski”, występuje na konwencjach, organizuje własne eventy sportowe, prowadzi szkolenia i warsztaty w Polsce i za granicą. Specjalizuje się w formach choreograficznych Dance i Step, w szeroko pojętym treningu funkcjonalnym z użyciem ciężaru własnego ciała oraz w zajęciach prozdrowotnych. W swoich treningach miesza różne techniki i uparcie wychodzi poza schematy. Profesjonalista w każdym ruchu, skupiony na prawidłowej technice wykonywania ćwiczeń. Poza tym pełny energii, stara się zarażać innych swoją pasją do aktywności fizycznej.

Szczegóły

Miejsce

Nazwa Lokalizacji: ONLINE

Organizator

Nazwa Organizatora: AKADEMIA ZDROFIT
Telefon: 794 777 105
Email:
Strona internetowa: www.akademiazdrofit.pl