Ładowanie Wydarzenia
16
lutego

FAT BURNING STEP LEVEL 2

16 lutego 2020 13:00 - 19:00200zł
  • TO SZKOLENIE JUŻ SIĘ ODBYŁO (sprawdź nasz kalendarz szkoleń) - jeśli jesteś zainteresowany tym szkoleniem napisz do nas akademia@zdrofit.pl

Chcesz uczestniczyć w szkoleniu?

Zapisz mnie

Fat Burning Step Level 2  to warsztat dla instruktorów fitness, którzy prowadzą już zajęcia grupowe, szukają inspiracji choreograficznych oraz nowych metod wprowadzania kroków w miłej i przyjemnej lekcji stepu. Idealne wprowadzenie do szkoleń o trudniejszym stopniu zaawansowania. To zajęcia, które umożliwią klientom zrzucenie  kilku zbędnych  kilogramów, ale także pozwolą uwierzyć, że godzina na sali to nie tylko ciężka praca, ale też i świetna zabawa.

Warsztat o charakterze praktycznym, kursanci uczestniczą, a także sami układają i prowadzą lekcje.

Program obejmuje :

  • 2 lekcje pokazowe wraz z omówieniem metodyki i zasad tworzenia choreografii
  • praca w grupach
  • lekcje pokazowe kursantów

WARSZTAT PROWADZI: KATARZYNA ZAKLIKOWSKA

Dyplomowana instruktorka sportu od 2001roku. Studia magisterskie w kierunku AWFiS ukończyła w Gdańsku. Od najmłodszych lat, grając na deskach teatrów i występując jako wokalistka zespołów rockowych miała bliski kontakt z ludźmi. Wykorzystała to później jako szkoleniowiec w wielu renomowanych szkołach fitness i  jako międzynarodowy prezenter fitness, występując na deskach największych Konwencji w Polsce jak i za jej granicami. Organizatorka wielu eventów fitness. Płynnie i szybko potrafi nauczyć najtrudniejszych choreografii. Głęboko wierzy w to, że zacięcie i waleczność na sali przekładają się na to jak podchodzimy do różnych spraw w życiu prywatnym. „Jeśli znajdziesz w sobie moc podczas treningu, pokonasz wszystkie problemy, które zsyła na Ciebie los” – to motto towarzyszy jej zawsze w życiu.

Szczegóły

Data: 16 lutego
Czas: 13:00 - 19:00
Koszt: 200zł

Miejsce

Nazwa Lokalizacji: Zdrofit Mokotów Konstruktorska
Adres: ul. Konstruktorska 13
Warszawa, Mazowieckie Polska

+ Google Map

Organizator

Nazwa Organizatora: AKADEMIA ZDROFIT
Telefon: 794 777 105
Email:
Strona internetowa: www.akademiazdrofit.pl