Ładowanie Wydarzenia
26
sierpnia

WARSZTAT DLA KLIENTÓW – SPRAWNE STAWY I ZDROWY KRĘGOSŁUP Z JOGĄ

26 sierpnia 2018 15:00 - 18:0060zł60zł (cena dla pracowników Zdrofit)
  • TO SZKOLENIE JUŻ SIĘ ODBYŁO (sprawdź nasz kalendarz szkoleń) - jeśli jesteś zainteresowany tym szkoleniem napisz do nas akademia@zdrofit.pl

Chcesz uczestniczyć w szkoleniu?

Zapisz mnie

Warsztat skierowany do osób z objawami bólu kręgosłupa, stawów bądź bolesnymi dolegliwościami napięcia w mięśniach oraz wszystkich, które chcą profilaktycznie zadbać o stawy i kręgosłup.

Podczas warsztatu omówiona zostanie biomechaniczna budowa naszego organizmu. Uczestnicy przejdą przez podstawową diagnozę funkcjonowania struktur własnego szkieletu i gorsetu mięśniowego, dostaną konkretne i skuteczne instrukcje prawidłowego użytkowania własnego ciała podczas aktywności codziennych, zarówno w ruchu, jak i przebywania w pozycjach (stania, siedzenie).
W części praktycznej opracowane zostaną skuteczne ćwiczenia jogi służące rozluźnieniu i wzmocnieniu odpowiednich mięśni w celu ulepszenia postawu, zmniejszeniu bólu czy poprawieniu błędnych nawyków ruchowych.

Uczestnicy otrzymają pełną sesję treningową, która istotnie poprawia kondycję oraz zdobędą narzędzia do kontynuacji własnej praktyki, by pozbyć się bólu w stawach i kręgosłupie.

Ból to nie śmiertelna oznaka.
Ból to tylko jeden z języków, w którym ciało z nami rozmawia, prosząc o pomoc – wskazując na pewne błędne zachowania i postawy oraz brak równowagi.
Na tym warsztacie nauczysz się rozumieć ten język.
Wróć do balansu i zacznij żyć bez bólu.

Cena warsztatu: 60zł
Miejsce: Zdrofit Stegny, ul.Mangalia 4

Zapisy na warsztaty w recepcji wszystkich klubów Zdrofit.
Brak możliwości zapisu przez Internet. 

PROWADZĄCA: ANNA KUSHCH
Licencjonowana trenerka jogi i trenerka personalna od 5 lat mieszkająca w Polsce. Mistrzyni Ukrainy w Joga Sport 2016/17, 2016 European Yoga Sport Champion, założycielka własnej metody treningowej Yoga & Art of Living.
Jest osobą energiczną i pozytywnie nastawioną do świata. Joga była obecna w Jej rodzinnym domu już od dzieciństwa.
W 2011 roku w Kandi na Sri Lance odbyła 3 miesięczną misję i szkolenia Hatha Yoga & Buddist Meditation. Dzięki temu doświadczeniu w młodym wieku otrzymała dar zrozumienia podstaw spokoju. Posiada kwalifikacje trenera YOGI23. YOGA23 stała się narzędziem w dążeniu do osiągnięcia perfekcyjnej sylwetki, mocnego ciała i silnej kondycji psychofizycznej.
Jako zawodnik oraz trener personalny jest jednym z najwyżej ocenianych zawodowców na Świecie (Mistrzyni Ukrainy, Mistrzyni Europy, 15 miejsce na Mistrzostwach Świata).

Szczegóły

Data: 26 sierpnia
Czas: 15:00 - 18:00
Koszt: 60zł
Wydarzenie Category:

Miejsce

Nazwa Lokalizacji: Zdrofit Stegny
Adres: ul. Mangalia 4
Warszawa,

+ Google Map

Organizator

Nazwa Organizatora: AKADEMIA ZDROFIT
Telefon: 570 790 850
Email:
Strona internetowa: www.akademiazdrofit.pl