Ładowanie Wydarzenia
01
stycznia

WARSZTAT DLA KLIENTÓW – PILATES. ĆWICZ ŚWIADOMIE

1 stycznia 2100 15:00 - 18:0060zł60zł (cena dla pracowników Zdrofit)

Chcesz uczestniczyć w szkoleniu?

Zapisz mnie

TEN WARSZTAT JUŻ SIĘ ODBYŁ (sprawdź nasz kalendarz szkoleń)  – jeśli jesteś zainteresowany tym warsztatem napisz do nas akademia@zdrofit.pl

Akademia Zdrofit zaprasza na warsztat „PILATES. ĆWICZ ŚWIADOMIE”” skierowany do osób, chcą poznać historię i zasady metody Pilates.
Przyjdź i poznaj podstawowe ćwiczenia. Zrozum istotę treningu i bezpiecznego progresu. Ćwicz skuteczne i świadomie, by osiągnąć swój cel. 

Cena warsztatu: 60zł
Miejsce: Zdrofit Bemowo

Zapisy na warsztaty w recepcji wszystkich klubów Zdrofit.
Brak możliwości zapisu przez Internet.

WARSZTAT PROWADZI: PATRYK TOMASZEWSKI
Magister Politologii, Fotograf z tytułem fototechnika, w dzieciństwie tańczył style nowoczesne, ze sportem bliżej związany od 2011 roku. Obecnie instruktor zajęć grupowych, trener personalny, nauczyciel jogi i pilatesu, międzynarodowy prezenter fitness, jeden z głównych szkoleniowców i master trenerów Akademii Zdrofit. Współpracuje również ze szkołami na Ukrainie, Litwie czy w Japonii. Uczestnik licznych szkoleń i kursów z zakresu zajęć grupowych, treningów indywidualnych, funkcjonalnych, prozdrowotnych, kursów anatomii, dietetyki itd.
Właściciel firmy ‚Sport&Photography Patryk Tomaszewski’, występuje na konwencjach, organizuje własne eventy sportowe, prowadzi szkolenia i warsztaty w Polsce i za granicą. Specjalizuje się w formach choreograficznych Dance i Step, w szeroko pojętym treningu funkcjonalnym z użyciem ciężaru własnego ciała oraz w zajęciach prozdrowotnych. W swoich treningach miesza różne techniki i uparcie wychodzi poza schematy. Profesjonalista w każdym ruchu, skupiony na prawidłowej technice wykonywania ćwiczeń. Poza tym pełny energii, stara się zarażać innych swoją pasją do aktywności fizycznej.

 

Szczegóły

Data: 1 stycznia
Czas: 15:00 - 18:00
Koszt: 60zł
Wydarzenie Category:

Miejsce

Nazwa Lokalizacji: Zdrofit Bemowo
Adres: Dywizjonu 303 129B
Warszawa, mazowieckie 01-470 Polska

+ Google Map

Organizator

Nazwa Organizatora: AKADEMIA ZDROFIT
Telefon: 570 790 850
Email:
Strona internetowa: www.akademiazdrofit.pl