Ładowanie Wydarzenia
29
września

WARSZTAT DLA KLIENTÓW – PEWNOŚĆ SIEBIE

29 września 2019 12:30 - 15:3060zł60zł (cena dla pracowników Zdrofit)
 • TO SZKOLENIE JUŻ SIĘ ODBYŁO (sprawdź nasz kalendarz szkoleń) - jeśli jesteś zainteresowany tym szkoleniem napisz do nas akademia@zdrofit.pl

Chcesz uczestniczyć w szkoleniu?

Zapisz mnie

Akademia Zdrofit zaprasza na warsztat „PEWNOŚĆ SIEBIE”.

Pewność siebie to stan, kiedy czujemy się ze sobą dobrze i akceptujemy zarówno swoje zalety, jak i wady. Budowanie pewności siebie to proces, w którym zawsze mamy coś do zrobienia. Warsztat ten skierowany jest do osób, które chcą poznać sposoby na skuteczne podkręcenie pewności siebie zarówno długo falowo, jak i w chwili obecnej.
Czy wiesz, że wystarczą 2 minuty, aby zmienić swój stan emocjonalny i poczuć się naprawdę silnym i gotowym do działania?

Podczas warsztatów poznasz:

 • Skuteczne narzędzia do zwiększenie poczucia własnej wartości;
 • Techniki do budowania pewności siebie tu i teraz;
 • Sposoby na zmianę swoich dotychczasowych nawyków;
 • Model GROW, który pomoże Ci określić i zrealizować wymarzony cel;Ponadto przypomnisz sobie (być może po raz pierwszy jasno określisz) swoje rdzenne wartości, którymi kierujesz się w życiu. Jeżeli nie boisz się wyzwań i jesteś gotowy na zmianę w swoim życiu koniecznie zgłoś się na warsztat już dziś.

  Cena warsztatu: 60zł
  Miejsce: Zdrofit Koneser,  pl. Konesera 5, Warszawa

  Zapisy na warsztaty w recepcji wszystkich klubów Zdrofit.
  Brak możliwości zapisu przez Internet. 

  PROWADZĄCA: Marlena Ciborowska
  trenerka fitness, managerka ds. zajęć grupowych sieci Zdrofit i trenerka mentalna. Odbyła wiele szkoleń w zakresie promocji zdrowia oraz specjalistycznych form treningowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia zajęć grupowych między innymi takich jak: pilates czy power bar. Propagatorka zdrowego stylu życia. Jej misją jest pomaganie innym, zwłaszcza kobietom. . Aby każda z nich stała się liderką swojego życia, niezależnie od tego czy jest mamą, wychowującą dzieci czy kobietą pracującą w korporacji. Prywatnie szczęśliwa i spełniona żona oraz mama półtorarocznej Julci.

Szczegóły

Data: 29 września
Czas: 12:30 - 15:30
Koszt: 60zł
Wydarzenie Category:

Miejsce

Nazwa Lokalizacji: Zdrofit Koneser
Adres: Pl. Konesera 5
Warszawa,

+ Google Map

Organizator

Nazwa Organizatora: AKADEMIA ZDROFIT
Telefon: 794 777 105
Email:
Strona internetowa: www.akademiazdrofit.pl