Ładowanie Wydarzenia
14
lutego

STEP CHOREOGRAPHY

14 lutego 2020 10:00 - 16:00200zł
  • TO SZKOLENIE JUŻ SIĘ ODBYŁO (sprawdź nasz kalendarz szkoleń) - jeśli jesteś zainteresowany tym szkoleniem napisz do nas akademia@zdrofit.pl

Chcesz uczestniczyć w szkoleniu?

Zapisz mnie

Warsztat STEP CHOREOGRAPHY poświęcony metodycznym zagadnieniom prowadzenia zajęć na stepie, na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym. Wiedza zdobyta podczas warsztatu pozwoli Instruktorom na usystematyzowanie wiedzy i samodzielne przygotowywanie ciekawych układów choreograficznych na zajęcia grupowe.

Teoria:
– omówienie metod choreograficznych
– sposoby przygotowywania własnych, ciekawych choreografii na stepie
– indywidualne wskazówki

Praktyka:
– dwie lekcje pokazowe (basic oraz intermediate) dokładnie omówione przez szkoleniowca,
– metody budowania choreografii,
– prawidłowa budowa choreografii, przydatne triki,
– sposoby rozkładania sekwencji kroków, tranzycje, technika i jakość ruchu,
– ćwiczenia w grupach, praca własna

WARSZTAT PROWADZI: PATRYK TOMASZEWSKI 

Magister Politologii, Fotograf z tytułem fototechnika, w dzieciństwie tańczył style nowoczesne, ze sportem bliżej związany od 2011 roku. Obecnie instruktor zajęć grupowych, trener personalny, nauczyciel jogi i pilatesu, międzynarodowy prezenter fitness, jeden z głównych szkoleniowców i master trenerów Akademii Zdrofit. Współpracuje również ze szkołami na Ukrainie, Litwie czy w Japonii. Uczestnik licznych szkoleń i kursów z zakresu zajęć grupowych, treningów indywidualnych, funkcjonalnych, prozdrowotnych, kursów anatomii, dietetyki itd.
Właściciel firmy ‚Sport&Photography Patryk Tomaszewski’, występuje na konwencjach, organizuje własne eventy sportowe, prowadzi szkolenia i warsztaty w Polsce i za granicą. Specjalizuje się w formach choreograficznych Dance i Step, w szeroko pojętym treningu funkcjonalnym z użyciem ciężaru własnego ciała oraz w zajęciach prozdrowotnych. W swoich treningach miesza różne techniki i uparcie wychodzi poza schematy. Profesjonalista w każdym ruchu, skupiony na prawidłowej technice wykonywania ćwiczeń. Poza tym pełny energii, stara się zarażać innych swoją pasją do aktywności fizycznej.

Miejsce

Nazwa Lokalizacji: Zdrofit Mokotów CH Plac Unii
Adres: Puławska 2
Warszawa, 02-566b Polska

+ Google Map

Organizator

Nazwa Organizatora: AKADEMIA ZDROFIT
Telefon: 794 777 105
Email:
Strona internetowa: www.akademiazdrofit.pl