Ładowanie Wydarzenia
02
marca

PODSTAWY SUPLEMENTACJI

2 marca 2020 09:00 - 15:00200 zł
  • TO SZKOLENIE JUŻ SIĘ ODBYŁO (sprawdź nasz kalendarz szkoleń) - jeśli jesteś zainteresowany tym szkoleniem napisz do nas akademia@zdrofit.pl

Chcesz uczestniczyć w szkoleniu?

Zapisz mnie

Szkolenie „PODSTAWY SUPELMENTACJI” skierowane jest przede wszystkim do trenerów personalnych i osób czynnie trenujących, którzy chcą poznać zasady zoptymalizowania żywienia poprzez wsparcie przez suplementację, jak również wszystkich zainteresowanych tematyką odżywiania i wzbogacania diety przez odpowiednie preparaty, będące dodatkowym wsparciem dla naszego organizmu.
Uczestnicy szkolenia zapoznają się z podstawową definicją suplementacji, poznają czym dokładnie jest i jakie rzeczywiste wartości może przynieść.

Podczas szkolenia zdementujemy sporo krążących mitów wypowiadanych przez „szamanów suplementacyjnych”, którzy próbują oferować „pigułki na wszystko”. Przejdziemy przez zagadnienia prozdrowotnej suplementacji odpowiedniej dla każdego, po przykładową suplementację zawodowych sportowców, kończąc na zagadnieniach suplementacji nootropowej – nowoczesnej gałęzi suplementacyjnej połączonej z neuroanatomią, pozwalającej na zoptymalizowanie pracy mózgu.

Cześć teoretyczna:

  • Definicja suplementacji i jej zastosowanie.
  • Kategorie suplementów wraz z ich charakteryzacją.
  • „Power up your brain” – naturalny „doping” mózgu.
  • Szczegółowa analiza najpopularniejszej suplementacji w oparciu o przykłady.
  • Dawkowanie – czyli jak to bezpiecznie „ugryźć”.

Część praktyczna:

  • Układanie suplementacji pod swoje cele.
  • Analiza planów suplementacji.
  • Dyskusja w grupie.

SZKOLENIE PROWADZI: ŁUKASZ STELMASZCZYK 

Dietetyk sportowy, trener personalny, trener przygotowania motorycznego. Dietetyk Kadry Narodowej K1, autor szkoleń „Świadomość żywienia” oraz „Podstawy suplementacji w sportach walki”. Pod swoją opieką posiada licznie utytułowanych zawodników kadry Polski startujących na scenie międzynarodowej m.in. Mistrzostw Świata, Puchar Europy, zdobywców Mistrzostw Polski, zawodników wielu innych znanych organizacji m. in.” FEN”. Cechuje go ambitne i sumienne podejście do pracy, która jest jednocześnie jego największą pasją.

Szczegóły

Data: 2 marca
Czas: 09:00 - 15:00
Koszt: 200 zł
Strona internetowa: http://www.akademiazdrofit.pl

Miejsce

Nazwa Lokalizacji: Zdrofit Mokotów Konstruktorska
Adres: ul. Konstruktorska 13
Warszawa, Mazowieckie Polska

+ Google Map

Organizator

Nazwa Organizatora: AKADEMIA ZDROFIT
Telefon: 794 777 105
Email:
Strona internetowa: www.akademiazdrofit.pl