Ładowanie Wydarzenia
10
listopada

MOBILITY

10 listopada 2018 12:00 - 20:00270zł190zł (cena dla pracowników Zdrofit)
  • TO SZKOLENIE JUŻ SIĘ ODBYŁO (sprawdź nasz kalendarz szkoleń) - jeśli jesteś zainteresowany tym szkoleniem napisz do nas akademia@zdrofit.pl

Chcesz uczestniczyć w szkoleniu?

Zapisz mnie

Szkolenie skierowane do trenerów i instruktorów, którzy chcą w sposób świadomy i bezpieczny pracować nad sprawnością swoich klientów, pomóc im w dolegliwościach, poprawić wyniki sportowe.

Program:
1. Część teoretyczna:

  • Ćwiczenia korekcyjne, mobilizacje, mobilność przez stabilność.
  • Czym jest stretching? – rodzaje, różnice, wady i zalety.
  • Powięź- definicja, badania, jak o nią dbać, jak ją trenować?

2. Część praktyczna:

  • Ćwiczenia korygujące, automobilizacje, mobilność przez stabilność.
  • Rolowanie – jak, czym, gdzie, po co i kiedy się rolować?
  • Rozciąganie – techniki ćwiczeń, jak i kiedy się rozciągać?
  • Rozciąganie – techniki ćwiczeń, jak i kiedy się rozciągać, a kiedy lepiej tego nie robić? Pomysły na stretching ze sprzętem i bez. Stretching taśm anatomicznych.

3. Lekcja pokazowa MOBILITY w zajęciach grupowych. Rozgrzewka, część główna i relaks – lekcja z użyciem rollerów, piłeczek, z wykorzystaniem technik rolowania, rozluźniania mięśniowo-powięziowego i ćwiczeń mobilizujących stawy i zwiększających swobodę ruchu, poprawiających postawę i sposób poruszania się.

Każdy z uczestników kursu otrzymuje materiały szkoleniowe (skrypt wraz z miejscem na notatki) oraz certyfikat ukończenia szkolenia.

SZKOLENIE PROWADZI: KATARZYNA WITEK

Instruktorka fitness, z wykształcenia fizjoterapeuta i magister zarządzania, IFAA Medical Fitness Trainer, Master Medical Trainer Thera Band Academy, Gymstick Personal Trainer i Gymstick Muscle Instruktor, Instruktor Pilates, Instruktor Nordic Walking, Licencja „A” IFAA, Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością fitness, Aero Step Reebok Instructor i wiele innych. Autorka programów ćwiczeń dla kobiet w ciąży i po porodzie, m.in. współtworzy internetową szkołę rodzenia bebiprogram.pl, prowadzi kursy w Wyższej Szkole Rehabilitacji, jak również współpracuje przy prowadzeniu szkoleń Medical Pregnancy Training oraz Medical Postnatal Training. Poza treningami w klubach fitness, pracuje jako fizjoterapeuta w przychodni dla kobiet.

Szczegóły

Data: 10 listopada
Czas: 12:00 - 20:00
Koszt: 270zł

Miejsce

Nazwa Lokalizacji: Zdrofit Gdańsk – CH Manhattan
Adres: Al. Grunwaldzka 82
Gdańsk Wrzeszcz, 80-244 Polska

+ Google Map

Organizator

Nazwa Organizatora: AKADEMIA ZDROFIT
Telefon: 794 777 105
Email:
Strona internetowa: www.akademiazdrofit.pl