Ładowanie Wydarzenia
06
marca

MARKETING I BUDOWANIE MARKI TRENERA PERSONALNEGO I INSTRUKTORA FITNESS

6 marca 2020 09:00 - 15:00250zł
  • TO SZKOLENIE JUŻ SIĘ ODBYŁO (sprawdź nasz kalendarz szkoleń) - jeśli jesteś zainteresowany tym szkoleniem napisz do nas akademia@zdrofit.pl

Chcesz uczestniczyć w szkoleniu?

Zapisz mnie

Ten moduł to szansa na ukoronowanie wiedzy zdobytej podczas szkoleń koncentrujących się na merytoryce treningu. Jeśli posiadasz już kompetencje niezbędne do pracy w roli trenera personalnego, przyszedł czas na zadbanie o biznesowy aspekt tego zawodu, czyli wykorzystanie narzędzi, dzięki którym potencjalni klienci dowiedzą się o Tobie, poznają Twoją ofertę oraz zaufają na tyle, że zostaną Twoimi wiernymi podopiecznymi.

Podczas szkolenia:

1/ Dowiesz się jak:

  • budować markę trenera i markę studia treningów personalnych
  • prezentować usługi, które oferujesz
  • wybrać skuteczne kanały komunikacji w przypadku twojej, konkretnej działalności
  • zarządzać mediami społecznościowymi
  • przygotować ofertę dla potencjalnych klientów
  • wykorzystać siłę rekomendacji
  • opracować profesjonalnego bio, czyli opis własnej marki i działalności trenerskiej

2/ Poznasz narzędzia marketingowe w biznesie TP.

3/ Zainspirujesz się garścią praktycznych przykładów działań trenerów z rynku fitness.

Zagadnienia będą omawiane i następnie realizowane w formie warsztatów, co pozwoli na ich praktyczne zastosowanie w konkretnych przypadkach uczestników szkolenia.

SZKOLENIE PROWADZI: MAGDALENA RODAK-DĘBOWSKA 

Absolwentka London School of PR, zarządzania biznesem i studiów prawniczych. Zawodowo od 25 lat związana z branżą fitness. Większość z tego czasu przepracowała na sali fitness, jako instruktor oraz szkoleniowiec i jak mówi to najlepsze miejsce do badania zachowań i potrzeb klubowiczów. Doświadczenie związane z zarządzaniem zdobywała jako menadżer klubów. Od lat jej ogromną pasją jest szeroko pojęta komunikacja – marketing i PR. W tym kierunku też rozwija się w sieciach fitness, prowadząc działania związane z brandingiem, komunikacją marketingową i wprowadzaniem nowych usług oraz projektów na rynku. Autorka pierwszego w branży bloga koncentrującego się na marketingu, PR i budowaniu marki osobistej – Fitness PR. Obecnie pracuje na stanowisku Menadżera ds. Marketingu i PR w sieci klubów Zdrofit. W Akademii Zdrofit odpowiedzialna za prowadzenie modułu związanego z marketingiem i budowaniem marki trenera personalnego. Autorka tekstów w Magazynie Fitness Biznes.

Szczegóły

Miejsce

Nazwa Lokalizacji: Zdrofit Mokotów Konstruktorska
Adres: ul. Konstruktorska 13
Warszawa, Mazowieckie Polska

+ Google Map

Organizator

Nazwa Organizatora: AKADEMIA ZDROFIT
Telefon: 794 777 105
Email:
Strona internetowa: www.akademiazdrofit.pl