Ładowanie Wydarzenia
18
sierpnia

Konferencja REPs 2nd Edition

18 sierpnia 08:00 - 22 sierpnia 17:00 202060zł
  • TO SZKOLENIE JUŻ SIĘ ODBYŁO (sprawdź nasz kalendarz szkoleń) - jeśli jesteś zainteresowany tym szkoleniem napisz do nas akademia@zdrofit.pl

Chcesz uczestniczyć w szkoleniu?

Zapisz mnie
Konferencję REPs  2nd Edition już 18-22 sierpnia 2020.
Konferencja REPs to 5 dniowa impreza szkoleniowa, dla osób zawodowo związanych z branżą fitness, w tym Trenerów Personalnych i Instruktorów Zajęć Grupowych prowadzona online.

5 dni, 35 wykładów i warsztatów prowadzonych przez 32 doświadczonych branżowych specjalistów.

Całość będzie zarejestrowana i uczestnicy otrzymają dostęp do nagrań po konferencji, by zapoznać się z opuszczonymi wykładami/warsztatami, lub by ponownie obejrzeć najciekawsze.

 

Bilet na całą imprezę (5 dni!!!) kosztuje 120 zł. Dla uczestników zapisujących się przez stronę Akademii Zdrofit mamy 60 biletów w cenie niższej o 50%, czyli za 60 zł.

Zapraszamy serdecznie do udziału i skorzystania ze zniżki poprzez zakup biletów przez stronę Akademii Zdrofit.

 

Zakup jednego biletu w cenie 60zł upoważnia do udziału we wszystkich wykładach, w całej konferencji odbywającej się od 18.08.2020 godz.10:00 do 22.08.2020 god.18:00. 

Program wydarzenia: www.konferencjareps.com

 

Szkoleniowcy Akademii Zdrofit: Elżbieta Furman i Patryk Tomaszewski poprowadzą dla Was wyjątkowe lekcje.

ŚRODA 19.08.2020 godz.14:30 PATRYK TOMASZEWSKI 
Konferencja REPs 2nd Edition Prelegaci Patryk Tomaszewski

Pilates – ćwiczenia z klasycznego repertuaru na macie i ich ciekawe modyfikacje.

Plan lekcji.

  1. Rozgrzewka: ćwiczenia oddechowe, stabilizacja i wydłużanie osiowe.
  2. Część wstępna: INTRO LEVEL ORDER, czyli podstawowe ćwiczenia z klasycznego repertuaru Pilates wraz z omówieniem techniki.
  3. Część główna: wybrane ćwiczenia z klasycznego repertuaru i ciekawe modyfikacje na poziomie: basic, medium i advanced. Trening jedynie z ciężarem własnego ciała.
  4. Krótka relaksacja.
  5. Czas na pytania i odpowiedzi.

PATRYK TOMASZEWSKI – magister Politologii, Fotograf z tytułem fototechnika, w dzieciństwie tańczył style nowoczesne, ze sportem bliżej związany od 2011 roku. Obecnie instruktor zajęć grupowych, trener personalny, nauczyciel jogi i pilatesu, międzynarodowy prezenter fitness, jeden z głównych szkoleniowców i master trenerów Akademii Zdrofit. Współpracuje również ze szkołami na Ukrainie, Litwie czy w Japonii. Uczestnik licznych szkoleń i kursów z zakresu zajęć grupowych, treningów indywidualnych, funkcjonalnych, prozdrowotnych, kursów anatomii, dietetyki itd.
Właściciel firmy ‚Sport&Photography Patryk Tomaszewski’, występuje na konwencjach, organizuje własne eventy sportowe, prowadzi szkolenia i warsztaty w Polsce i za granicą. Specjalizuje się w formach choreograficznych Dance i Step, w szeroko pojętym treningu funkcjonalnym z użyciem ciężaru własnego ciała oraz w zajęciach prozdrowotnych. W swoich treningach miesza różne techniki i uparcie wychodzi poza schematy. Profesjonalista w każdym ruchu, skupiony na prawidłowej technice wykonywania ćwiczeń. Poza tym pełny energii, stara się zarażać innych swoją pasją do aktywności fizycznej.

ŚRODA 19.08.2020 godz.16:00 ELŻBIETA FURMAN
Konferencja REPs 2nd Edition Prelegaci Elżbieta Furman

ABC zdrowego kręgosłupa

Lekcja warsztatowa łącząca ćwiczenia wraz z ich dokładnym opisem oraz celem ich wykonywania.

  1. Prawidłowa postawa jako pozycja wyjściowa do dalszych  ćwiczeń (około 5 minut)
  2. Rozgrzewka jako etap wstępny do ćwiczeń zdrowy kręgosłup- specyfika doboru poszczególnych ćwiczeń (około 12 minut.)
  3. Dokładny opis poszczególnych ruchów oraz ich wpływ na dalszą pracę z ciałem klienta (około 10 minut)
  4. Podstawowe pozycje wyjściowe do ćwiczeń, punkty kontroli , dostosowanie ich do możliwości klienta ( około 25 minut)

 

ELŻBIETA FURMAN –  fizjoterapeutka, skończyła studia na wydziale rehabilitacji na warszawskim AWF, z zamiłowania – instruktor fitness, prezenter oraz szkoleniowiec.
Z racji wykonywanego zawodu specjalizuję się w prowadzeniu form prozdrowotnych: zdrowy kręgosłup, trening medyczny, stretching , praca z powięzią czy dnem miednicy.
Ukończyła wiele szkoleń zarówno w dziedzinie fitnessu jak i fizjoterapii, na bazie doświadczeń zebranych podczas pracy w gabinetach oraz klubach fitness stworzyła specyficzny system pracy z klientem, zindywidualizowany i oparty na prostych wzorcach. Podchodzi do pracy z ciałem człowieka z ogromnym szacunkiem i respektem, zawsze stawia na jakość a nie ilość ruchu.
Stara się nie stawiać ludziom zadań skomplikowanych, trudnych, ponad ich możliwości. Stara się wykorzystać  w ćwiczeniach ruchy i wzorce , które ludzie wykonują na co dzień, w których popełniają często  podstawowe błędy, które w konsekwencji  prowadzą do pojawiania się bólu, przeciążenia czy urazu. Stosuje technikę małych kroczków do osiągnięcia celu, stara się  opowiadać o ruchu, tłumaczyć go, pokazywać najważniejsze aspekty. W ten sposób uczestnik zajęć zaczyna widzieć różnicę, czuć jakość, jest bardziej uważny i skoncentrowany na swoim ciele.
Jeżeli taka świadoma praca z ciałem jest w kręgu Twoich zainteresowań zapraszam na swoje zajęcia.

 

Do zobaczenia!

Szczegóły

Start: 18 sierpnia08:00
Koniec: 22 sierpnia17:00
Koszt: 60zł
Wydarzenie Category:

Miejsce

Nazwa Lokalizacji: ONLINE

Organizator

Nazwa Organizatora: AKADEMIA ZDROFIT
Telefon: 794 777 105
Email:
Strona internetowa: www.akademiazdrofit.pl