Ładowanie Wydarzenia
22
września

INSPIRACJE DO ZAJĘĆ MENTALNYCH

22 września 2018 12:00 - 19:00250zł190zł (cena dla pracowników Zdrofit)
  • TO SZKOLENIE JUŻ SIĘ ODBYŁO (sprawdź nasz kalendarz szkoleń) - jeśli jesteś zainteresowany tym szkoleniem napisz do nas akademia@zdrofit.pl

Chcesz uczestniczyć w szkoleniu?

Zapisz mnie

Inspiracje do zajęć mentalnych:

  • Pilates
  • Stretching
  • Zdrowy Kręgosłup
  • Flow / choreografia mentalna
Warsztat skierowany do trenerów i instruktorów fitness, którzy prowadzą zajęcia grupowe mentalne i chcą poszerzyć swój warsztat pracy oraz zaczerpnąć dodatkowych inspiracji.
Warsztat obejmuje lekcje pokazowe wraz z dokładnym omówieniem, pracę w grupach i czas na dodatkowe pytania. W ramach lekcji pokazowych zostaną zaprezentowane moduły mieszczące się w tematyce: zdrowy kręgosłup, stretching, pilates, mobility oraz choreografia mentalna, która posłużyć może jako rozgrzewka lub inspiracja do poprowadzenia pełnej godziny tego typu zajęć. Podczas lekcji pokazowych zostaną przedstawione ćwiczenia zarówno ze sprzętem dostępnym na sali fitness jak również ćwiczenia z użyciem ciężaru własnego ciała.

WARSZTAT PROWADZI: PATRYK TOMASZEWSKI 

Magister Politologii, Fotograf z tytułem fototechnika, w dzieciństwie tańczył style nowoczesne, ze sportem bliżej związany od 2011 roku. Obecnie instruktor zajęć grupowych, trener personalny, nauczyciel jogi i pilatesu, międzynarodowy prezenter fitness, jeden z głównych szkoleniowców i master trenerów Akademii Zdrofit. Współpracuje również ze szkołami na Ukrainie, Litwie czy w Japonii. Uczestnik licznych szkoleń i kursów z zakresu zajęć grupowych, treningów indywidualnych, funkcjonalnych, prozdrowotnych, kursów anatomii, dietetyki itd.
Właściciel firmy ‚Sport&Photography Patryk Tomaszewski’, występuje na konwencjach, organizuje własne eventy sportowe, prowadzi szkolenia i warsztaty w Polsce i za granicą. Specjalizuje się w formach choreograficznych Dance i Step, w szeroko pojętym treningu funkcjonalnym z użyciem ciężaru własnego ciała oraz w zajęciach prozdrowotnych. W swoich treningach miesza różne techniki i uparcie wychodzi poza schematy. Profesjonalista w każdym ruchu, skupiony na prawidłowej technice wykonywania ćwiczeń. Poza tym pełny energii, stara się zarażać innych swoją pasją do aktywności fizycznej.

Więcej informacji
FB: https://www.facebook.com/trenerpatryktomaszewski/
Youtube: https://www.youtube.com/user/patrykgapa

Szczegóły

Data: 22 września
Czas: 12:00 - 19:00
Koszt: 250zł

Miejsce

Nazwa Lokalizacji: Zdrofit Gdańsk – CH Manhattan
Adres: Al. Grunwaldzka 82
Gdańsk Wrzeszcz, 80-244 Polska

+ Google Map

Organizator

Nazwa Organizatora: AKADEMIA ZDROFIT
Telefon: 794 777 105
Email:
Strona internetowa: www.akademiazdrofit.pl