Ładowanie Wydarzenia
28
marca

FUNKCJONALNY TRENING FITNESS

28 marca 2020 13:00 - 19:00200zł

Chcesz uczestniczyć w szkoleniu?

Zapisz mnie

Warsztat skierowany do trenerów, instruktorów fitness, fizjoterapeutów, nauczycieli wychowania fizycznego, trenerów różnych dyscyplin sportu, którzy prowadzą zajęcia grupowe i indywidualne i chcą poszerzyć swój warsztat pracy o trening ze sprzętem dostępnym na sali fitness.

Funkcjonalny Trening Fitness F.T.F. to zintegrowany, kompleksowy i niepowtarzalny trening, bazujący na metodzie Final Cuts. Budowane podczas ćwiczeń „łańcuchy ruchowe” bazują na stabilizacji i mobilności, bezpośrednio wpływając na rozwijanie takich cech motorycznych jak: siła, wytrzymałość, koordynacja i gibkość.
Ćwiczenia wykonywane są wielopłaszczyznowo, jest to praca wielostawowa i aktywująca wiele grup mięśniowych co spełnia kryteria treningu funkcjonalnego.

Sprzęt wykorzystywany podczas warsztatu:

  • hantle
  • ekspandery
  • sztangi,
  • stepy
  • piłki duże i małe

Warsztat obejmuje lekcje pokazowe wraz z omówieniem, pracę w grupach i pracę indywidualną.

SZKOLENIE PROWADZI: PIOTR KACZMAREK
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, ze specjalizacją Rekreacji Ruchowej, instruktor aerobiku, kulturystyki, trójboju siłowego, gimnastyki i ukochanej lekkiej atletyki. W przeszłości sprinter (lekkoatleta), zawodnik C.W.K.S.Legia Warszawa u A.Z.S A.W.F. Gdańsk. W latach 1990-1994 członek Kadry Narodowej PZLA i reprezentant Polski, zdobywca wielu medali w biegach 60m, 100m i sztafetach 4x100m. W latach studenckich „budził” telewidzów gimnastyką w porannym programie „Kawa,czy herbata, później występował i współpracował z Mariolą Bojarską-Ferenc, tworząc scenariusze do „Studia Urody”.
Szkoleniowiec i prezenter czołowych szkół fitness w Polsce, Reebok University i Fitness University. W szkoleniach i warsztatach, które prowadzi dzieli się swoim doświadczeniem oraz wiedzą uzyskaną przez lata pracy zawodowej w najlepszych klubach fitness oraz w wielu szkoleniach i konwencjach. Przez ponad 10 lat prezentował swoje lekcje podczas Międzynarodowej Konwencji Fitness – Eu4ya.
Rozsądek, bezpieczeństwo i technika to podstawa podczas jego treningów i szkoleń.

 

Szczegóły

Miejsce

Nazwa Lokalizacji: Zdrofit Stegny 2a
Adres: ul. Mangalia 2a
Warszawa, 02-758 Polska

+ Google Map

Organizator

Nazwa Organizatora: AKADEMIA ZDROFIT
Telefon: 794 777 105
Email:
Strona internetowa: www.akademiazdrofit.pl