Ładowanie Wydarzenia
17
kwietnia

FAT BURNING STEP

17 kwietnia 2021 12:00 - 18:00200zł

Chcesz uczestniczyć w szkoleniu?

Zapisz mnie

Warsztat skierowany do instruktorów fitness, którzy prowadzą zajęcia grupowe i chcą poszerzyć swój warsztat pracy o fat burning step, czyli taneczną choreografię  z użyciem platformy lub szukają inspiracji w poprowadzeniu ciekawej i prostej rozgrzewki na stepie do zajęć wzmacniających oraz wiedzy jak w sposób płynny i logiczny dla klienta nauczać wprowadzania kroków i budować układy na zajęcia fat burning step.

Fat Burning Step to skuteczny pogromca tkanki tłuszczowej, baw się, tańcz i chudnij w rytm muzyki.

Warsztat ma charakter praktyczny – poza krótkim wstępem teoretycznym kursanci będą uczestniczyć w lekcjach, sami je budować i prowadzić.

Program obejmuje :

  • 2 lekcje pokazowe wraz z omówieniem
  • 1 lekcję pokazową kursantów (praca w grupach)
  • 1 lekcję pokazową kursantów (praca w parach)
  • Część teoretyczną – omówienie metodyki, zasad tworzenia choreografii i budowy lekcji fat burning step oraz czas na dodatkowe pytania.

WARSZTAT PROWADZI: DOROTA ŚWIĘĆKOWSKA

Dyplomowana instruktorka sportu o specjalizacji fitness, jak również instruktorka rekreacji ruchowej – nowoczesne formy gimnastyki. Z fitnessem związana od ponad 10 lat. Prezenterka na scenie cyklicznej, największej imprezy fitness w Warszawie „Warszawski Maraton Fitness”. Prezenterka fitness na scenie międzynarodowej w Grecji, Niemczech. Laureatka konkursu Mystery Fitness Convetion 2018 we Włoszech by Gil Lopez! Organizatorka eventów i maratonów fitness z udziałem polskich, jak i zagranicznych instruktorów. Specjalizuje się w zajęciach choreograficznych, podczas których szczególny nacisk kładzie na proces metodyczny i logikę w prowadzeniu zajęć.

Szczegóły

Data: 17 kwietnia
Czas: 12:00 - 18:00
Koszt: 200zł
Strona internetowa: http://www.akademiazdrofit.pl

Miejsce

Nazwa Lokalizacji: Zdrofit Stegny
Adres: ul. Mangalia 4
Warszawa,

+ Google Map

Organizator

Nazwa Organizatora: AKADEMIA ZDROFIT
Telefon: 794 777 105
Email:
Strona internetowa: www.akademiazdrofit.pl